[نت پد ايراني]


           
Java (J)  JavaScript (JS)  Cookies (C)  Active X (AX)Friday, December 31, 2004

٭پتيشن زير توسط گروهي از وبلاگ نويسان آزاده اين سرزمين تهيه شده است. خواهش ميکنم با امضای پتيشن در اين حرکت گروهي شرکت نماييد:

بنام نامی آزادی

اعضای محترم پارلمان اروپا،

ساختار دمکراتیک هر کشوری متشکل از مجلس و نمایندگانی است که توسط ملت و در محیطی آزاد انتخاب شده باشند. دولتهائی منتخب اینچنین قادرند قوانینی مشروع و مطابق با قوائد بین المللی وضع کرده و تصمیمات سیاسی بگیرند.
متأسفانه برخی از این دول تنها تظاهر به دمکرات بودن دارند و در عمل دولتهایی توتالیتر و دیکتاتور منش میباشند. اینان نمایندگان واقعی ملت هایشان نبوده و با سوء استفاده از قوای مقننه پیشبرد مقاصد خویش را دنبال میکنند. این وضعیت در کشورهای در حال توسعه و بخصوص خاورمیانه مشهود میباشد.

در طی تاریخ ایرانیان از چنین اوضاعی رنج برده اند. بعنوان مثال انتخابات فوریه ۲۰۰۴ نشان میدهد که مقامات حکومتی تنها توهم یک دمکراسی را خلق کرده اند. به جای انتخابات آزاد، شورای نگهبان، که خود مؤثر از گروههای سخت گیر مذهبی حاکم میباشد، پروسه نمایندگان منتخب از قبل را اجرا کرد. این یک پروسه کاملا" غیر دمکراتیک برای بقای موجودیت حکومتی مذهبی و مردود شده توسط اکثریت مردم ایران است.

مردم ایران دیر زمانی است زیر فشار اختناق رژیم حاکم بوده و حال در نهایت نا امیدی به دنبال حمایت جهانی هستند. آنان هیچ وسیله نقلیه و مکانیزمی برای ایجاد تغییر در داخل ایران ندارند. خسته از این جستجوی بی ثمر، مردم ایران تحت سلطه سیستمی هستند که تقریبا" تمامی آزادی های فردی و اجتماعی آنان را ربوده است.

علی رغم ماهیت دیکتاتوری سردمداران مذهبی در ایران، به نظر می آید که دول دیگر دنیا با مستحکم تر کردن روابط اقتصادی خود با این حکومت، آنرا به عنوان یک مجمع سیاسی معتبر شناخته اند.

ما از شما نمایندگان پارلمان اروپا درخواست میکنیم تا از روح آزادی و دمکراسی در ایران حمایت کرده و در مقابل حکومت غیر دمکراتیک جمهوری اسلامی موضعی شفاف اتخاذ کنید. آنان لیاقت حقانیت و شناختی جهانی را ندارند. کمک کنید تا فریاد شصت میلیون ایرانی برای دمکراسی، آزادی فردی و پایانی بر بیداد مذهبی شنیده بشود.

امضا پتیشن
|


........................................................................................

Tuesday, December 28, 2004

٭ همین الان به کله‌ام رسید: چه می‌شود اگر ناصر زرافشان از داخل زندان وبلاگ بنوییسد؟ مثلا تلفن بزند و متنش را هر دفعه بخواند و یکی آن را برایش وارد کند؟ یا روی کاغذ بنویسد و بدهد بیرون؟
آقاجان کله ات را بپوشان ، يکوقت ندزدنت؟؟؟عجب فکر مشعشعي!!!!؟؟!!!
نکند فکر کرده ای زندان ناصر زرافشان هم مثل آن يکي عزيز کرده مختلس ، رفيق دوست است و در زندان به کامپيوتر و اينترنت دسترسي دارد و احتمالا" به عنوان مامور خريد زندان ماموريت آلمان هم ميرود؟
يا فکر کردي توی آن 2 دقيقه وقتي که ماهي يکبار بهش ميدهند تا تلفني با زن و بچه اش صحبت کند ميتواند دور تند مطالب وبلاگش را تلفني پست کند؟؟!!؟؟
عزيز جان زياد وقتي نيست که ازين مملکت دور شده ای ولي انگارکلا" همه چي از کله ات پريده و نميداني درزندانهای جمهوری اسلامي چه ميگذرد؟؟!!
گيريم به هر وسيله ای توانست مطالبش را به بيرون از زندان بفرستد.مگر مغز خر خورده که بهانه بدست بازجويان بدهد و هر روز بخاطر مطالب وبلاگش پرونده اش را سنگين تر کندآنهم وقتي که هنوز تکليف پرونده های قبلي مشخص نيست؟
منهم که شام زياد ميخورم ازينجور مهملات زياد به فکرم ميرسد اما آنقدر نيست که بيايم به عنوان تراوشات ذهنيم بخورد ملت بدهم.!

=================
انتخابات کانون وبلاگنويسان فراموش نشود:
لينک 1
لينک 2

نظر شما چيست؟
|........................................................................................

Tuesday, December 21, 2004

٭ دخترک شيطان چند روزيست که نمينويسد.در وبلاگش هم اعلامکرده که شايد روزی ديگر، در جائي ديگر ...بنويسد. اميدواريم که باز هم بنويسد.ميگويد:
من البته به قانون گرايي ايمان کامل دارم. من از ته دلي معتقدم که همين ما وبلاگ نويسها و روزنامه نويسها اينقدر چرت و پرت نوشتيم به آقايون راس کار، نازکتر از گل گفتيم که ناچار شدن تمام وقتشون رو بذارن براي دستگيري ما اونوقت از کنار گوشمون محمد بسيجه در اومده که بيست و نه بچه رو کشته.
من ميخوام ديگه ننويسم. بيشتر به اين دليل که ميخوام شبها راحت بخوابم. اگه بهمن ماه از ايران رفتم از تو کشور جديدي که خواهم رفت دوباره خواهم نوشت اگر هم نتونستم اين بهمن ماه برم بالاخره يه روز يه بهمن ماهي ميرسه که من از ايران خارج شم. اونوقت با خيال راحت هرچي ميخوام مينويسم.
خواهرانه به همه وبلاگ نويسهايي که اسم وبلاگشون فيلتر شده توصيه ميکنم يا خودشون تعطيل کنن يا اصلا اگه موافقين همه با هم بريم خودمون رو معرفي کنيم ببينم اونوقت نيروي انتظامي وقتش رو ميذاره قاتلها رو بگيره؟
اين حرف رو هم اگه نزنم ميترکم. برين اين عکس رو نگاه کنين. آقاي بسيجه با پيراهن نو و اتو کشيده رفته تو دادگاه. يادتون مياد اکبر گنجي رو يه فصل کتک زدن که براي حضور در دادگاه بايد لباس زندان بپوشي و ايشون زير بار نميرفت و آخرش هم با لباس زندان بردنش تو دادگاه؟
خودتون فکر نميکنين اکبر گنجي خيلي خطرناکتر از بسيجه است؟
==================
کانون وبلاگنويسان ايران ميرود تا با اولين انتخابات خود بصورت اصولي شکل بگيرد. پيگير خبرهای کانون از وبلاگ اصلي کانون و وبلاگ اعضا باشيد.

|


........................................................................................

Monday, December 20, 2004

٭


قطر نام بازيهای "جام خليج" را به "جام خليج عربی" تغيير داد

link|


........................................................................................

Home